Тростянецька Філія №4
І-ІІ ступенів
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

Сб, 29.02.2020, 05:57
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Файли
Нормативно-правова база [3]
Плани роботи [3]
З досвіду роботи [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Січень » 30 » Вшановуємо переможців
12:30
Вшановуємо переможців

30.01.2015 року  в школі відбулася учнівська лінійка, на якій були відзначені переможці та призери конкурсів різних рівнів

 

       Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 пишається своїми талановитими учнями – переможцями олімпіад, конкурсів, змагань різного спрямування. У І семестрі 2014-2015 н. р. 27 школярів  здобули перемогу для нашої школи.

 Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:

1.Кондєєв Євгеній,  учень 11 класу– І місце з астрономії,  підготував учитель Заїка Г.В., І місце з біології, підготував учитель Тертичний Є.О.

2. Халімонова Марія, учениця 11 класу – ІІІ місце з англійської мови, підготував учитель

Биковець О.В.

3. Кравченко Катерина, учениця 10 класу – ІІІ місце з інформаційних технологій, підготувала учитель Гулюк Т.М.

4. Яковлєва Валерія, учениця 6 класу – І місце з математики, підготував учитель Заїка Г.В.

5. Турчина Аліна, учениця 6 класу – ІІІ місце з математики, підготував учитель Заїка Г.В.

Кондєєв Євгеній, учень 11 класу,  разом зі своїм наставником, учителем фізики та астрономії

 Заїкою Г.В., взяв участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії і посів в області четверте місце, показавши третій результат.  

Переможцями  районного конкурсу «Юні художники Сумщини»  стали учні 5 класу Гнєтко Є. (ІІІ м.) та Хандрико В. (ІІ м.), . учениця 10 класу Пророченко М (ІІІм.),   підготувала вчитель

 Захарченко Н.Ф.

У районному конкурсі учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» переможцями є Тараненко В.( ІІ м.), учениця 4 класу та Мартиненко В.(ІІ м.), учень 8 класу, підготували вчителі Півень Н.О. та Захарченко Н.Ф.

У районному етапі обласного  конкурсу «Український сувенір» призові місця посіли

 Лустенко А. (ІІ м.), , Кравченко К. (ІІІ м.), учениці 10 класу, Білоусова В. (Ім., ІІІ м.), учениця 9 класу,  підготувала переможців учитель Захарченко Н.Ф..

 У ІІ етапі районного конкурсу «Добрик крокує планетою» взяли участь учні 3 класу ( Кудлай В., Павленко Ю., Павленко Ю., Горбач В., Буслаєва А., Золотаревська А.) і посіли ІІІ місце, підготувала команду вчитель Худолій Н.І..

 У районному етапі обласного конкурсу творчих робіт «Здорове життя – успіх буття»  Хандрико В., учень 5 класу, посів  І місце. Підготувала учня вчитель Захарченко Н.Ф..

 У районному етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика учениця 6 класу Турчина А. посіла ІІ місце, підготувала  вчитель Столяренко Л.М.

Команда спортсменів школи у складі:  Муха В.- учень 9 класу, Столяренко В.- учениця 11 класу, Москальова С.- учениця 11 класу, Варварич Б. – учень 9 класу, Улановський С. – учень 10 класу, Решітько І. – учениця 11 класу, Худолій В.- учень 10 класу,  посіла ІІІ місце в районних змаганнях з туризму, підготував команду вчитель фізичної культури Яровий Д.О.. У районних змаганнях з шашок Кравченко К.,  учениця 10 класу, посіла ІІІ місце.

Шановні наші переможці, вчителі та батьки! Дякуємо за вашу працю, здоров’я міцного, наснаги, нових творчих злетів!

   

 

 

Переглядів: 176 | Додав: Заїка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Фотоальбом
Copyright MyCorp © 2020