Тростянецька Філія №4
І-ІІ ступенів
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

Вт, 25.02.2020, 23:57
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Файли
Нормативно-правова база [3]
Плани роботи [3]
З досвіду роботи [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Січень » 23 » Відзначення учнів школи – переможців районних конкурсів, олімпіад, змагань за підсумками І семестру 2016 -2017 н.р.
12:33
Відзначення учнів школи – переможців районних конкурсів, олімпіад, змагань за підсумками І семестру 2016 -2017 н.р.

За результатами участі учнів школи в І семестрі 2016-2017 н.р. у районних творчих конкурсах, олімпіадах із навчальних дисциплін, спортивних змаганнях 23 січня 2017 року була проведена лінійка, на якій нагороджені грамотами та вручені призи учням переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

  • Турчиній Аліні (8 клас) - ІІ місце з української та англійської мови, ІІІ місце з біології та географії
  • Накаряковій Лесі (7 клас) – ІІ місце з української мови , ІІІ місце з фізики;
  • Бундич Дар'ї (8 клас) –ІІІ місце з географії ;
  • Куделі Олені (11 клас) – ІІ місце з трудового навчання;
  • Майстренко Валерії (9 клас) – І місце з трудового навчання;
  • Шевченко Вадиму (6 клас) – ІІ місце з математики;
  • Чайкіній Даріні (6клас) – ІІ місце з математики.

Призеру ІІ етапу ХУ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика та ІІ етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка Чайкіній Даріні ( 6 клас) – ІІІ місце. 

Переможцями та призерами:

- районного конкурсу «В саду та на городі» Хандрико Владиславу (7 клас) – І місце;

- районного туру обласного конкурсу творчих робіт «Здорове життя – успіх буття»:

  • Хандрико Владиславу (7клас) – два ІІ місця у номінації літературний твір та соціальна реклама
  • Турчиній Аліні (8 клас)- ІІІ місце у номінації літературний твір;

- районного конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»в рамках проведення акції «Збережи ялинку»:

  • Тараненко Валерії (6 клас) – ІІ місце
  • Синявіній Тетяні (2-А клас) – І місце
  • Огризько Катерині (2-А клас) – І місце;

- районного конкурсу юних журналістів (ІІ місце):

  • Фурніченко Ігору (11 клас)
  • Расколупову Богдану (11 клас)
  • Толстих Андрію (11 клас)
  • Коровко Кристині (10 клас)
  • Чернишовій Анастасії (10 клас);
  • міському конкурсі «Як я бачу розвиток свого міста» (ІІІ місце):
  • Турчиній Аліні
  • Хандрико Владиславу

Оголошена подяка учням, які стали призерами районних спортивних змагань :

- у туристичному зльоті (ІІІ місце):

  • Мухі Вадиму (11 клас)
  • Мірошніченко Денису (11 клас)
  • Степановій Анні (11 клас)
  • Білоусовій Владилені (11 клас)
  • Шимко Євгену (10 клас)
  • Матвєєву Олександру (10 клас);
  • у районних змаганнях школярів з баскетболу 3х3 серед дівчат (ІІІ місце):
  • Степановій Анні (11 клас)
  • Білоусовій Владилені (11 клас)
  • Куделі Олені (11 клас)
  • Коровко Кристині (10 клас)
  • у районних змаганнях школярів з баскетболу 3х3 серед юнаків (ІІ місце):
  • Расколупову Богдану (11 клас)
  • Мухі Вадиму (11 клас)
  • Кострову Андрію (11 клас)
  • Матвєєву Олександру (10 клас).

Оголошена подяка вчителям, які підготували названих учнів  - Тертичному Є.О., Захарченко Н.Ф., Головченко І.М., Столяренко Л.М., Заїці Г.В., Заїці О.М., Биковцю О.В., Люлько Т.І., Півень Н.О., Влезько О.М., Яровому Д.О.

Переглядів: 269 | Додав: Заїка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Фотоальбом
Copyright MyCorp © 2020