Тростянецька Філія №4
І-ІІ ступенів
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

Сб, 29.02.2020, 06:26
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Файли
Нормативно-правова база [3]
Плани роботи [3]
З досвіду роботи [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Лютий » 10 » Шкільний конкурс «Талантами багата Україна»
14:58
Шкільний конкурс «Талантами багата Україна»

Відповідно до Положення про проведення шкільного конкурсу - фестивалю «Талантами багата Україна», з метою виявлення і підтримки творчих, талановитих дітей, підлітків та молоді, зміцнення та поширення культурних зв’язків 6 лютого 2015 року відбувся шкільний конкурс - фестиваль «Талантами багата Україна».

У фестивалі взяли участь учні 5-10 класів. Художні номера оцінювались у 2 вікових категоріях та в 7 номінаціях.

Переможцями є:

  • У номінації «За кращу культурно – виховну роботу» І місця посіли учні 6 класу (класний керівник Заїка Г.В.) та учні 10 класу (класний керівник Лустенко Т.В.).
  •  У номінації «Солісти - вокалісти», середня вікова категорія 5-7 класи: І місце – Зайцева Ірина, 5 клас; ІІ місце – Гнєтко Євгенія, 5 клас; ІІІ місце – Линник Єлизавета, 7 клас; старша вікова категорія 8-10 класи І місце – Пророченко Марія, 10 клас; Котко Ірина, 10 клас.
  • У номінації «Солісти - інструменталісти»середня вікова категорія 5-7 класи-І місце – Злобін Богдан, 6 клас; старша вікова категорія 8-10 класи: І місце – Коровко Кристина, 8 клас; ІІ місце – Матвєєв Олександр, 8 клас.
  •  У номінації «Літературно – музична композиція», середня вікова категорія 5-7 класи: І місце – колектив 6 класу, Турчина А., Бундич Д., Яценко Є., Євенко В., Гребіник К., Беседіна С.; ІІ місце – колектив 6 класу, Надточий Н., Турчина А., Бундич Д., Яценко Є., Євенко В.
  • У номінації «Хореографічне мистецтво»,середня вікова категорія 5-7 класи: І місце – Литвиненко Олеся, 5 клас; ІІ місце – Линник Єлизавета, 7 клас; старша вікова категорія 8-10 класи- І місце –  Сінявіна Аліна, 8 клас.
  • У номінації «Художньо – поетичне слово»,середня вікова категорія 5-7 класи: І місце –Турчина Аліна, 6 клас; ІІ місце – Маленко Олександр, 7 клас;старша вікова категорія 8-10 класи : І місце – Білоусова Владлена, 9 клас; ІІ місце – Синявін Денис, 8 клас.
  • У номінації «Театральне мистецтво», старша вікова категорія 8-10 класи: І місце – колектив 10 класу, Скрипаленко Ю., Улановський С.; ІІ місце – колектив 9 класу, Білоусова В., Степанова А., Кобушко А., Синяговська К., Крючко А., Куделя О.

Вітаємо переможців ! Нових творчих успіхів !

 

Переглядів: 303 | Додав: Заїка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архів записів
Фотоальбом
Copyright MyCorp © 2020