Тростянецька Філія №4
І-ІІ ступенів
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

Сб, 29.02.2020, 05:25
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Файли
Нормативно-правова база [3]
Плани роботи [3]
З досвіду роботи [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 26 » Наказ про переведення учнів 1-4 , 5-8, 10 класів та нагородження Похвальними листами
12:30
Наказ про переведення учнів 1-4 , 5-8, 10 класів та нагородження Похвальними листами

ТРОСТЯНЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 4

ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Н А К А З

26.05.2017 р.                                   м. Тростянець                                             № 11

 

Про переведення учнів 1-4 ,

5-8, 10 класів та нагородження

Похвальними листами

 

Керуючись Законом України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. №778, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 №762,  на підставі рішення педагогічної ради від 25.05.2017 р. протокол №5

НАКАЗУЮ:

  1. Перевести до 2 класу 28 учнів, а саме :

- Антюхову Кароліну Олександрівну                     - Артюшенко Дар'ю Станіславівну;

- Головнюк Софію Сергіївну                                  - Гулюк Марію Олександрівну;

- Демент'єва Назара Руслановича                          - Захарченка Івана Олексійовича;

- Золотаревського Олександра Андрійовича         -Зуєву Катерину Віталіївну;

- Капінуса Олександра Сергійовича                       -Ковольову Олександру Юріївну;

- Козіку Максима Олександровича                         -Мазур Максима Дмитровича;

- Мишкіна Геннадія Віталійовича                          -Мірошніенко Анастасію Олександрівну

- Назарова Вадима Валентиновича                         -Немчину Софію Іванівну

- Нестеренко Вікторію Ігорівну                   -Ніконову Юлію Олегівну

-Нікуліна Богдана Ігоровича                                   -Сокуру Анну Олександрівну

- Степанова Ігора Сергійовича                    -Суковатікова Данила Олександровиа

-Удодову Володимиру Олександрівну       -Чміленка Івана Олександровича

-Шевельова Михайла Валерійовича                       -Шевцову Анну Юріївну

-Шмарловську Вікторію Олександрівну     -Шульженка Михайла Ігоровича

2. Перевести до 3-А класу 18 учнів, а саме :

- Антоненка Артема Володимировича       -Басова Артема Олександровича

-Кириленко Софію Андріївну                      -Кондратенко Наталю Олександрівну

- Курило Ганну Олександрівну -                 Лопатіна Ярослава Олександровича ;

- Лучанінова Дмитра Юрійовича                 -Міхєєва Костянтина Андрійовича;

- Овчаренко Валерію Олександрівну          -Огризько Катерину Михайлівну;

- Пащенка Станіслава Миколайовича         -Синявіну Тетяну Олександрівну;

- Сорокіну Сніжану Сергіївну                     -Сторожева Владислава Сергійовича;

- Шамріну Аріну Володимирівну                -Шило Захара Євгенійовича;

- Шматенко Вікторію Олександрівну         -Іванову Марію Олександрівну.

3. Перевести до 3-Б класу 19 учнів, а саме :

- Алексеєнко Катерину Миколаївну;          -Блощенко Оксану В'ячеславівну;

- Волбенко Діану Богданівну;                      -Волбенко Жасміну Богданівну;;

- Волбенко Сніжану Богданівну;;                -Дудко Любов Олексіївну;

- Єрьоміну Вікторію Олегівну;                    -Козіку Сергія Олександровича;

- Науменка Назара Сергійовича;                 -Носулю Даніїла Віталійовича;

- Своякова Віталія Володимировича;          -Чорнобривець Віталія Олександровича;

- Шевченка Даніїла Андрійовича;               -Шенкнехт Валерію Вікторівну;

- Шнітке Артема Анатолійовича;                -Яковлева Єгора Дмитровича;

- Тищенко Романа Вікторовича;                  -Сорочинську Світлану Арсентіївну;

-Дериземлю Єлизавету Сергіївну.

4. Перевести до 4 класу 20 учнів, а саме :

 

- Березіну Анастасію Сергіївну;

- Біловол Софію Олександрівну;

- Гусакова Артура Артуровича;

- Жикол Катерину Володимирівну;

- Качур Іллю Олександровича;

- Кіяшка Дмитра Андрійовича;

- Коваленка Данила Івановича;

- Леонова Олексія В'ячеславовича;

- Лучанінову Тетяну Юріївну;         

- Ільєнка Віктора Владиславовича;

- Петрова Олександра Руслановиа;

- Петрушу Владислава Євгеновича;

- Пістренко Дарину Дмитрівну;

  - Рибальченко Анастасію Олесандрівну;

- Солдатенко Діану Русланівну;

- Самодай Вікторію Юріївну;

- Шило Назара Євгенійовича;

- Щербак Вікторію Сергіївну;

- Шестакова Владислава Ігоровича;           

- Могарич Сурена Григоровича.

 

5. Перевести до 5 класу 29 учнів, а саме :

- Антюхова Максима Олександровича       - Асінову Вікторію Олександрівну

- Богатіщеву Анастасію Богданівну                        - Віленську Альбіну Олександрівну        

- Городецького Івана Івановича                  - Конопленка Іллю Романовича

- Грузда Кіріла  Романовича                         - Гулюк Вікторію Олександрівну

- Іванову Мілану В'ячеславівну                   - Катриченка Єгора Миколайовича

- Кетову Марину Олександрівну                 - Кетова Олексія Дмитровича

- Краєнка Андрія Миколайовича                 - Леонова Андрія В'ячеславовича

- Лісняк Валерію Андріївну                         - Мардер Анастасію Сергіївну

- Мірошніченка Віталія Сергійовича           - Мокроусову Анастасію Сергіївну

- Песчанську Карину Олександрівну          - Пістренка Дмитра Дмитровича

- Сахно Софію Віталіївну                             - Тітарева Дениса Олександровича

- Трусова Ростислава Сергійовича              - Удодову Анну–Вікторію Олексіївну

- ХількоАріну Володимирівну                     - Чорнобривець Сергія Олександровича

- Яковлеву Єлизавету Дмитрівну                - Мусієнко Софію Володимирівну

- Сафрошкіну Ірину Сергіївну.

6. Перевести до 6 класу 23 учня, а саме :

- Берьозкіну Каріну  Володимирівну          - Беседіна Євгенія Миколайовича

- Буслаєву Анастасію Миколаївну              - Голець Максима Богдановича

- Жикол Лілію Володимирівну                    - Золотаревську Анну Андріївну

- Калашник Анастасію Миколаївну                        - Кудлай Владислава Миколайовича

- Ленкову Кристину Олексіївну                  - Мазур Марину Дмитрівну

- Мартиненка Сергія Івановича                   - Максакова Олексія Володимировича

- Павленко Юлію Вікторівну                       - Пантюхову Марію Олександрівну

- Саєнко Поліну Ігорівну                             - Суковатікова Ігоря Олександровича

- Сухорукову Аміну Едуардівну                  - Яковенко Єву Юріївну

- Жукова Олега В'ячеславовича                   - Планас-Матвєєву Єлізабет

- Шенкнет  Вікторію Вікторівну                  - Шамріна Григорія Володимировича

- Шевченко Катерину Андріївну.

7. Перевести до 7 класу 17 учнів, а саме :

- Давидову Дар'ю Сергіївну                         - Могарич Регіну Григорівну

- Дудку Дениса Олександровича                 - Іщенка Владислава Євгеновича

- Ладура Дениса Олександровича               - Мірошніченко Артема Олександровича           

- Муху Діану Юріївну                                   - Єременко Анастасію Віталіївну.

- Мухлєєва Дмитра Олександровича          - Подковиркіна Валерія Сергійовича

- Садового Олександра Олександровича    - Столяренко Руслану Віталіївну

- Тараненко Валерію Русланівну                 - Хасанову Ірину Сергіївну

- Чайкіну Даріну Михайлівну                      - Шевченка Вадима Дмитровича

- Шкрябан Романа Дмитровича.

8. Перевести до 8 класу 24 учня, а саме :

- Андрєєнка Богдана Віталійовича              - Гнєтко Єгенію  Олексіївну

- Голопьорову Анну Андріївну                   - Голопьорова Дмитра Сергійовича

- Задесенець Миколу Сергійовича              - Зайцеву Ірину Ігорівну

- Золотова Дениса Олександровича                        - Крохмальова Андрія Сергійовича

- Леонову Катерину В'ячеславівну              - Литвиненко Олесю Григорівну

- Богову Катерину Володимирівну             - Накарякову Лесю Олександрівну

- Нємцова Олександра Олексійовича         - Реву Станіслава Олександровича

- Саєнко Анну Романівну                             - Солдатенка Володимира Руслановича

- Тарасенка Назара Петровича                     - Трофімцову Анну Миколаївну

- Хандрика Владислава Вікторовича          - Ханіна Богдана Олександровича

- Щербак Олександру Сергіївну                  - Язиковського Сергія Олександровича

- Сімбірську Людмилу Валеріївну               - Яценка Гліба Володимировича.

9. Перевести до 9 класу 16 учнів, а саме :

- Беседіну Світлану Миколаївну                  - Бугай Андрія Валентиновича

- Бундич Дар'ю Олександрівну                    - Гребіник Катерину Ігорівну

- Дорофєєва Назара Євгеновича                  - Євенко Валерію Ігорівну

- Злобіна Богдана Сергійовича                    - Надточий Назара Назаровича

- Немчену Аліну Вікторівну                        - Риженка Івана Володимировича           

- Тарана Ярослава Олександровича            - Тимощука Дмитра Ігоровича                 

- Турчину Аліну Дмитрівну                         - Черкашина Віталія Анатолійовича        

-Могарич Олексія Григоровича                   - Яценко Єлизавету Іванівну.

10. Перевести до 11класу 16 учнів, а саме :

- Асінову Марину Олександрівну                         - Ємельяненка Владислава Миколайовича

- Кириленка Ярослава Андрійовича         - Коровко Кристину Сергіївну

- Кунду Дмитра Ігоровича                         - Курило Віталіну Миколаївну

- Подковиркіну Валерію Сергіївну           - Подопригору Дмитра Васильовича

- Римар Анастасію Юріївну                       - Рубан Богдана Олеговича

- Сінявіну Аліну Олександрівну               - Синявіна Дениса Сергійовича

- Столяр Анастасію Сергіївну                    - Шимка Євгена Олександровича

- Матвєєва Олександра Миколайовича    - Чернишову Анастасію Юріївну.

11. Керуючись Положенням про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» та Похвальну грамоту «За особливі досягнення у вивчення окремих предметів», затвердженого наказом МОН України від 11.12.2000 р. № 579 у редакції наказів МОН України від 17.03.2008 р. № 187 та від 07.02.2012 р. № 115 нагородити 14 учнів, а саме:

 

  • Іванову Марію Олександрівну

- Кондратенко Наталію Олександрівну

- Гулюк Вікторію Олександрівну

- Хілько Аріну Володимирівну

- Кетова Олексія Дмитровича

- Мусієнко Софію Володимирівну

- Павленко Юлію Вікторівну

- Шевченка Вадима Дмитровича

- Столяренко Руслану Віталіївну

- Тараненко Валерію Русланівну

- Чайкіну Даріну Віталіївну

- Накарякову Лесю Олександрівну

- Бундич Дар’ю Олександрівну

  • Турчину Аліну Дмитрівну.

 

 

12. Класним керівникам 1-4, 5-8, 10 класів зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» та в особових справах учнів, до 01.06.17 р.

  1. Секретарю школи Кулішовій Л.Г. зробити відповідні записи в Алфавітній книзі обліку учнів, розмістити наказ на вебсайті школи, до 01.06.17 р.

 

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Назаренко Н.В.

 

Директор школи                                      О.М.Заїка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 273 | Додав: Заїка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Фотоальбом
Copyright MyCorp © 2020