Тростянецька Філія №4
І-ІІ ступенів
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3

Ср, 16.10.2019, 11:35
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Файли
Нормативно-правова база [3]
Плани роботи [2]
З досвіду роботи [6]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Школа - це майстерня,
де формується думка
і майбутнє людства.
А. Барбюс

Освіта XXI століття — це освіта для людини, її стрижень — розвивальна, культуро-творча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв'язання проблем, прагне змінити на краще своє життя та життя своєї країни. Враховуючи сучасні тенденції розвитку освіти, традиції, що склались у закладі, потреби наших дітей і батьків, ми дійшли висновку, що для нас є перспективною фізкультурно - оздоровча спрямованість нашого закладу. Пріоритетна мета діяльності нашої школи - виховання гармонійно розвиненої особистості, активної участі кожної дитини у творенні власного фізичного і духовного здоров’я.

Враховуючи актуальність проблеми й необхідність реалізації додаткових заходів, спрямованих на адаптацію й підготовку випускників школи до самостійного життя, колектив школи п’ять років працював над науково-методичною проблемою «Формування інтелектуальної, соціальної та фізично-зрілої творчої особистості в умовах інформаційної епохи шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних та здоров’язбережувальних технологій»,  у рамках єдиної науково - методичної проблеми «Реалізація творчого й інтелектуального потенціалу учасників навчально-виховного процесу на основі формування їх інформаційно-комунікаційних технологій»

Школа мала триступеневу структуру навчання:

І ступінь – школа становлення, яка складалася із 1-4 класів;

ІІ ступінь - школа самостійності і самоствердження - складалася з 5-9 класів;

ІІІ ступінь - школа вибору і самовизначення, складалася із 10-11 класів.

Освітній процес у 2017-2018 н.р. здійснювали 23 педагога, всі з вищою освітою. Із них директор – 1 чол., заступник директора з навчально-виховної роботи – 1 чол., заступник директора з виховної роботи – 1 чол., педагог-організатор – 1 чол., практичний психолог та соціальний педагог – 1 чол., вчителів – 17 чол., вихователь ГПД – 1 чол..

Серед учительського колективу - 13 учителів мають вищу категорію, 3 - І категорію, 3 - II категорію, 1 - "спеціаліст".  З них мають звання «Старший вчитель» - 10.

Середній вік педагогічних кадрів – 43 роки, керівних – 49. Заклад укомплектований педагогічними кадрами на 100% від потреби.

         Враховуючи побажання батьків та учнів, з варіативної частини у навчальні плани були включені :

 

  •  Для учнів 1-4 класів курс «Християнська етика в історії українського народу».
  • Для учнів 9 класу – спецкурс «Курс Українознавство»;
  • Для учнів 11 класів – спецкурс «Стилістика української мови».

Аналіз мережі за останні 5 років свідчить про те, що зберігається стала тенденція збереження  та збільшення кількості дітей шкільного віку. За статтю майже однакова рівність.

 

Продовження....

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Фотоальбом
Copyright MyCorp © 2019